TÜRKİYE Distribütörlükleri
0212 243 39 80
0532 313 49 53
YENİ ÜRÜNLER   |    DEKORATİF   |    DENİZCİLİK   |    HEDİYELİK   |    MUTFAK   |    OFİS   |   
TÜTERLER ÖLÇÜ ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Tüterler Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti olarak faaliyet gösteren şirketimiz ilk olarak 1979 yılında Remzi Tüter tarafından kurulmuştur. İlerleyen yıllarda oğulları Fehmi Tüter ve İdris Tüter in de katılımı ile çeşitli hediyelik eşya, ev aksesuarları, zücaciye ve teknik ürünler de ürün gamına ekleyerek yoluna devam etmektedir. Bu sektörün kalbi olarak piyasada bilinen Tophane Boğazkesen de halen tüm Türkiye ve yurtdışına toptan satış hizmeti vermektedir.

Yaklaşık 8.000 çeşit ürünü bulunan firmamızın çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır ve bununla ilgili çeşitli yazılı ve görsel basında başarıları ile ilgili haberleri yayınlanmıştır.

Sektörde her zaman yenilikçi olarak bilinen firmamızın ithal ettiği ürünlere ait distribütörlüğü bulunmaktadır. Türkiye de bilinen Jumbo, Özdilek gibi birçok markanın da tedarikçisi olan firmamız ayrıca pazarlama kadrosu haricinde bir ilke imza atmış olup sektörde ilk kez web sitesinden online olarak da toptan satış hizmeti vermektedir.

Halen genişleyen kadrosu ile hizmet veren firmamız şuan 50 kişiye istihdam sağlamaktadır. Bugün sürekli yenilenen yüzümüz ve başarılarımızla gurur duyuyoruz fakat ticari başarılarımızı sürdürmek için çok çalışıyoruz.

Toptan satış ve tedarikçi firma olarak göstermiş olduğumuz başarılarımızı perakende mağazalaşmaya da taşımak hedefindeyiz.