Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/tuterxx/domains/tuterler.com/public_html/sayac.php on line 4

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/tuterxx/domains/tuterler.com/public_html/sayac.php on line 25
Ana sayfa Hakkımızda Üyelik İletişim Şifremi Unuttum
Kullanıcı adı  Şifre  Sipariş verebilmeniz için üyelik girişi yapmanız, üye değilseniz üye olmanız gerekmektedir. 25-07-2021 Pazar
Ürün kodu ile Ara   
Kategori Ara   
HEDIYELIK ZÜCCACİYE TABOCCO DENİZCİLİK DEKORATİF OFİS TEKNİK YENİ ÜRÜNLER KAMPANYALI URUNLER
  HEDİYELİK
  BIBLOLAR
  DNX SILAHLAR
  TABACCO GRUBU
  DENIZCILIK GRUBU
  FORCHİNO
  DEKORATIF URUNLER
  BÜYÜK EBAT BIBLOLARTÜTERLER ÖLÇÜ ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Tüterler Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti olarak faaliyet gösteren şirketimiz ilk olarak 1979 yılında Remzi Tüter tarafından kurulmuştur. İlerleyen yıllarda oğulları Fehmi Tüter ve İdris Tüter in de katılımı ile çeşitli hediyelik eşya, ev aksesuarları, zücaciye ve teknik ürünler de ürün gamına ekleyerek yoluna devam etmektedir. Bu sektörün kalbi olarak piyasada bilinen Tophane Boğazkesen de halen tüm Türkiye ve yurtdışına toptan satış hizmeti vermektedir.

Yaklaşık 8.000 çeşit ürünü bulunan firmamızın çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır ve bununla ilgili çeşitli yazılı ve görsel basında başarıları ile ilgili haberleri yayınlanmıştır.

Sektörde her zaman yenilikçi olarak bilinen firmamızın ithal ettiği ürünlere ait distribütörlüğü bulunmaktadır. Türkiye de bilinen Jumbo, Özdilek gibi birçok markanın da tedarikçisi olan firmamız ayrıca pazarlama kadrosu haricinde bir ilke imza atmış olup sektörde ilk kez web sitesinden online olarak da toptan satış hizmeti vermektedir.

Halen genişleyen kadrosu ile hizmet veren firmamız şuan 50 kişiye istihdam sağlamaktadır. Bugün sürekli yenilenen yüzümüz ve başarılarımızla gurur duyuyoruz fakat ticari başarılarımızı sürdürmek için çok çalışıyoruz.

Toptan satış ve tedarikçi firma olarak göstermiş olduğumuz başarılarımızı perakende mağazalaşmaya da taşımak hedefindeyiz.
Web atolyesi